Garanti / Servis

Garanti ve Satış Sonrası Servis Politikası

MAKSAN Lift tarafından üretilen yüksek güvenlikli ve kaliteli hareketli cephe platformları ile personel ve yük asansörleri 2 yıl süresince ulusal garanti kapsamındadır. Üretimden satış sonrasına; bütün süreçlerinde kaliteli ürün ve hizmet vermeyi ilke edinen MAKSAN Lift, kurumsal gücüyle sattığı ürünlerin arkasındadır.

Teknik bilgi ve donanımı yüksek servis personeli ile düzenli olarak bakım ve servis hizmeti vermektedir. Platformlar ile yük ve personel asansörleri üzerindeki GPS sistemleri ile makinelerinin servis zamanlarını online olarak takip eder. (GPS Sistemi Opsiyonel Donanımdır.)

Servis hizmetlerinde teslimat tarihinden itibaren, zaman takibi yerine fiili kullanım sürelerini takip eder ve arıza gerçekleşmeden gerekli uyarıları yapar. MAKSAN Lift ürünleri; aşırı yük, hareket sensörleri ve güç arızası kaynaklı sorunları uyaran ana kontrol paneli ile hem ürün hem de iş güvenliğinin temini için sesli ve ışıklı uyarı sistemi ile donatılmıştır.

Platformlar ile personel ve yük asansörlerinin arıza nedeniyle işlevsiz kalmasını engellemek için Türkiye’nin her yerine aynı gün, yurt dışına ise iki gün içerisinde teknik servis imkanı sunmaktadır.

Üretimi gerçekleşen; Platform ile Personel ve Yük Asansörleri için ayrı ayrı belirlenen seri numaralarına göre, teknik veriler saklanmaktadır.

Servis Talep Formu

  Adınız-Soyadınız

  Servis Talep Edilen Ürün

  Firma Adı

  Çalışma Yüksekliği

  Telefon Numaranız

  E-Posta Adresiniz

  Mesajınız