Kurumsal

MAKSAN LİFT

KURUMSAL

Kimilerine göre bir tutkudur yükseklerde yaşamak, farklı hissetmek, farklı bakabilmek. Ulaşılması gereken bir hedef ve yaşam standardıdır.

Bazıları ise sadece yükseklerde çalışır, yeryüzü ile yetinmezler. Hedefleri; yükseklere hayatlar, yaşam alanları kurmaktır. İnsanoğlunun en büyük arzusunu gerçekleştirir aynı zamanda onları güvenle bulutlara komşu ederler. Kendi hayatlarını yükseklere bağlarlar, onlar için bir tutkudur, yüksekleri inşa etmek.

Bazıları da arzın derinliklerinde daha ağır işler inşaa etmek için çalışır. Maksan Lift onlarında en önemli iş ortağıdır. Bilindik olmayan çalışma ortamlarına ağır yükleri kusursuz bir şekilde indirir. Maksan Lift; ülkemizde yeraltı şantiyelerinde (metro, tünel, viyadük vs.) tercih edilen önemli bir marka halinde gelmiştir.

Birde mavilerin taşıyıcıları vardır, Maksan Lift onları dalgalarla kavuşmadan önce sarıp sarmalar. Daha güçlü olsunlar diye inşaa aşamasında ağır yüklerini kaldırır. Maksan lift; dünya üzerinde gemi inşaası, bakım ve onarımı faaliyetinde bulunan tersanelerinde önemli bir tercihi haline gelmiştir.

İster yükseklerde, ister arzın derinliklerinde isterse mavilerle buluşmadan önce; bizim vazgeçilmez tutkumuz da; aynı heyecanı paylaştığımız yol arkadaşlarımızı daha güvenli  taşımak ve orada güvenle çalışmalarını sağlamak.

“Yükseklerde kurulacak hayatların; bizimle başladığını, bizimle filizlendiğini, yer altına inen her canın yeniden yukarı çıkması gerektiğini en iyi biz biliriz.”

Kullanılan ilk tuğladan, atılan son rötuşa kadar, bu tutkunun gerçekleşmesi için; çalışanların eli, ayağı, güvende hissedecekleri KANATLARI oluruz. Bu tutkunun zor olduğunu, cesaret istediğini ve tecrübe gerektirdiğini biliriz.

İşte bu sebeple; aynı tutkuyu paylaştığımız bütün iş ortaklarının can ve mal güvenliğini kendimize emanet biliyoruz. Kurulacak yüksek yaşamların, derinlerdeki zor işlerin; güven içinde, kaliteli, hızlı ve düşük maliyetlerle tamamlanması için üzerimize düşen görevi hassasiyetle yerine getiriyor ve bütün iş ortaklarımıza Maksan Lift ’in güçlü kanatlarını veriyoruz.

Maksan Lift ailesi geçmişten ders almayı, kendine öğüt çıkarmayı bilir. Bizden öncesinde yaşanan elim kazaları ve sebeplerini en ince ayrıntısına kadar inceledik. Aynı tutkuyu paylaştığımız iş ortaklarımızın, benzer kazalarla karşılaşmamaları için, YÜKSEK GÜVENLİKLİ ürünler üretmeyi kendimize ilke edindik. Bu ilkeden yola çıkarak ürünlerimizde birçok güvenlik kontrol mekanizmaları kullandık.

Ürünlerimiz ve satış sonrasında sağladığımız hizmetlerle sektörün, standartları belirleyen markası konumundayız. Satış sonrasında sağladığı güler yüzlü, hızlı ve çözüm odaklı hizmetle Maksan Lift güvenin gerçek adresi olmaktadır.

Misyonumuz

Maksan Lift; inşaat sektöründe müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir inşaat asansörleri sunarak projelerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasına katkıda bulunmaktır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, yenilikçi çözümler ve özelleştirilmiş ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Güvenlik, kalite ve müşteri beklentilerine uygunluk konularında öncü olmayı ve sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz. Firmamız, inşaat sektöründe müşterilerimize güvenilir ve yenilikçi çözümler sunarak sektördeki referans noktası olmayı sürdürecek.

Vizyonumuz

Maksan Lift; sektöründe lider marka ve tüm dünyada tanınan, çevre bilinci yüksek bir şirket haline gelmeyi hedeflemektedir. Sürekli yenilikçi teknolojileri takip ederek, sektördeki eğilimleri belirleyen bir firma olmak önceliğimizdir.
Müşterilerimize mükemmel hizmet ve ürünler sunarak; yeraltı, yerüstü ve gemi inşaa sektöründe güvenilirliğimizi ve itibarımızı artırmayı istiyoruz. Aynı zamanda, sürdürülebilirlik ve çevre dostu uygulamaları benimseyerek, sektöre örnek olacak çevre bilincine sahip bir şirket olmayı hep en önde tutuyoruz. Kuruluşumuz; inovasyon, kalite ve müşteri odaklılık temelinde ilerleyerek, sektörün önde gelen ismi olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.

Ekip Arkadaşlarımız

Kurumsal

Üretim Kapasitesi

Maksan Lift; 20.000 m2 lik arazi üzerinde, 6.000 m2 lik kapalı alana sahip modern üretim tesisi ile ülkemizde üretim yapan en büyük üreticidir.

Kiralama Filosu

Maksan Lift; rakipsiz kiralama filosu ve işletme kabiliyeti ile sektöre en büyük desteği sağlamaktadır. Müşterilerine güven veren filo büyüklüğü satınalma yerine kiralamayı tercih eden müşteriler için sektörün lideri konumundadır.

Standart Ötesi Üretim

Maksan Lift olarak sektörde; Yüksek Güvenlikli ve Kaliteli Cephe Platformları ile Yük ve Personel Asansörleri üretmek için yola çıktık. Kullanıcı güvenliğini sağlamanın en önemli unsurunun, kaliteli üretim yapmak olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple belirlenen standartlarla yetinmeyip kendi standartlarımızı oluşturuyoruz. Bu özelliğimizle sektörde yeni ufukları belirleyen, takip edilen, lider bir marka olduk. Ürün projelendirmesinden, teslimata kadar bütün üretim süreci, büyük bir titizlikle kontrol altında tutulur ve bilgisayarlı kalite kontrol testleri uygulanır.
Detayların hayati önem taşıdığının bilince olarak, kullanılan en ufak vidadan seçilen redüktöre kadar hassas ve titiz davranıyor, birinci sınıf malzeme kullanıyoruz.

Analizci Bakış Açısı

Türkiye’de ilk kez hareketli platformların üretilmesinde fiilen görev alan ekibimiz, yılların verdiği sektör tecrübelerini, bilgi birikimlerini, müşteri taleplerini analiz ederek, bütün deneyimlerini Maksan Lift çatısı altından birleştirmişlerdir.

Biz Maksan Lift ürünlerini “yaşayan platformlar ile yük ve personel asansörleri” olarak tanımlıyoruz. Sürekli gelişmeye açık, esnek bir üretim anlayışıyla üretilen platformlarımız ile yük ve personel asansörlerimiz; dikkate alınan kullanıcı taleplerinin, yıllarca daha iyisine ulaşmak için yapılan araştırmaların, Türkiye’den bir dünya markası çıkarma hayallerinin, yaşanan iş kazalarından alınan derslerin sonucu olarak, Maksan Lift markasıyla hayat bulmaktadır.

Hareketli Platform ile Yük ve Personel Asansörü Sektörü ’nün yüksek güvenlikli ve kaliteli ürünlerini üretirken değişimin öncüsü olan Maksan Lift, kendisi için belirlediği standartları daha yukarı taşıyabilmek için, dünyadaki teknolojik gelişmeleri, dünya markalarını, yeraltı, yerüstü ve gemi inşaa sektöründeki değişimi sürekli takip ediyor ve tecrübeleriyle yeni çözümler üretiyor.

Değer Katan Ürünler

Alışıla gelen anlayışın aksine Maksan Lift makinelerini, kullanım esnasında sürekli ve talep beklemeden kontrol altında tutar. Servis ve bakımlarını teslim tarihinden başlayan periyodik sürelere göre değil, fiili kullanım sürelerini baz alarak yapar. Fiili kullanım sürelerini kontrol edebilmek için geliştirdiği online takip sistemleriyle makinelerini sürekli kontrol eder.

Maksan Lift markalı her ürün öncelikle yüksek güvenlik ve kalite, ileri teknoloji, kurumsal bir üreticinin yatırım gücü, teslim tarihlerine sadık bir üretim anlayışı, sorunlara çözümlerle yaklaşan teknik ekip gibi birçok değeri beraberinde kullanıcısına kazandırır.

Referanslarımız

Want to learn more about how we help clients
in strategy & corporate finance?